Προγνωστικά Στοιχήματος 5/8

Καλημέρα σας. Δυστυχώς ο ΠΑΟΚ δεν τα κατάφερε, έμεινε στο 3-3 με τον Άγιαξ και αποχαιρέτησε πρόωρα το όνειρο του Champions League. Αυτό που στοίχισε στον ΠΑΟΚ ήταν ένα «νεκρό» διάστημα στην αρχή του 2ου ημιχρόνου, όταν και ο δικέφαλος με παιδαριώδη λάθη στην άμυνα δέχθηκε 3 γκολ μέσα σε 10 λετπά. Πάντως, οφείλουμε να αναγνωρίσουμε την προσπάθεια, μιας και ο ΠΑΟΚ δεν παράτησε το ματς στο 1-3 και κυνήγησε μέχρι τέλους το αποτέλεσμα. Καθοριστικό σημείο για την εξέλιξη του ματς το χαμένο πέναλτι του Ίβιτς στο 78’, αλλά και οι αρκετές ευκαιρίες για γκολ, με τις δύο φάσεις του Σαλπιγγίδη να ξεχωρίζουν. Πλέον ο ΠΑΟΚ πάει στην τελευταία προκριματική φάση του Europa League για να διεκδικήσει την είσοδο του στους ομίλους. Πάμε στα σημερινά…

Ημέρα Europa League η σημερινή και υπάρχουν αρκετές στοιχηματικές ευκαιρίες που μπορούν να μας οδηγήσουν στο ταμείο. Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Μακάμπι Τελ Αβίβ και θα πρέπει να φανεί σοβαρός αν δεν θέλει να πέσει θύμα τεράστιας έκπληξης. Ο Άρης από την άλλη, θα κάνει στο Κλεάνθης Βικελίδης ένα ωραιότατο πάρτι πρόκρισης στην επίσημη πρώτη για τους φιλάθλους του. Εκτός από το Europa League στο κουπόνι περιλαμβάνονται ένας αγώνας από τη Β’ Κατηγορία Νορβηγίας ανάμεσα σε Μος και Ρανχάϊμ, ένας από τη Σουηδία ανάμεσα σε Χέλσινμποργκ και Τζουγκάρντεν και οι βραζιλιάνικες μονομαχίες, της Γκοϊας με την Γκρέμιο για το Κόπα Σουνταμερικάνα και ο μεγάλος δεύτερος ημιτελικός του Κόπα Λιμπερταδόρες ανάμεσα σε Σάο Πάολο και Ιντερνασιονάλ. Πατήστε στο επάνω διαφημιστικό banner για να εισέλθετε στο site μας και να δείτε λεπτομερώς τις σημερινές μας προτάσεις.