Πρακτική Άσκηση 2015: Θέση στην εταιρεία NAPHAL
Διαβάστε περισσότερα!

4 θέσεις Πρακτικής Άσκησης στην Ελλάδα (13/03/2013)

Η εταιρεία NAPHAL, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο της αντιπροσώπευσης εταιρειών και προώθησης μηχανημάτων για φαρμακοβιομηχανίες, αναζητεί άτομο για την υποχρεωτική πρακτική άσκηση 2015.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο (δίπλωμα Proficiency)
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Word, Excel, Access, Outlook)
  • Ομαδικό πνεύμα

Αρμοδιότητες

    • Γραμματειακή Υποστήριξη
    • Διαχείριση και παρακολούθηση προσφορών και παραγγελιών εταιρείας
    • Υποστήριξη πωλήσεων

Η εταιρεία παρέχει πλήρη υποστήριξη και εκπαίδευση και το άτομο που θα αναλάβει τον ρόλο θα έχει τη δυνατότητα ανάπτυξης πολλών δεξιοτήτων στο κομμάτι των πωλήσεων και υποστήριξης πελατών.

Πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο e-mail: info@naphal.gr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ VIDEOS - ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ

JOBS

Χιλιάδες Θέσεις Εργασίας σε όλη την Ελλάδα

Marketing

Πλήρης Απασχόληση

18-12-2023

Νέα Ιωνία Αττικής

Logistics

09-01-2024

Κηφισιά

⚽🏀 LIVE SCORES

ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ;