Προγνωστικά Στοιχήματος 29/11

Εξαιρετική η χθεσινή μέρα για το site μας, που εκτός των άλλων είχαμε και ένα εκπληκτικό 5/5 στο Σύστημα μας. Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή. 1/2 επαληθευμένες επιλογές στη στήλη με τα Μονά Αποδεκτά, με την Μπενφίκα να μας δικαιώνει και να παίρνει την νίκη στην έδρα της Μπέιρα Μαρ. Πολύ δυνατό 5/5 για το Σύστημα μας, με τα συνολικά κέρδη να φτάνουν τα 1020€!!! Κότμπους (2.07), Χέρακλες (2.36), Αβάι (1.87), Κρουζέιρο (2.50) και Λυών-Παρί Χ (3.34) ήταν τα σημεία που μας έστειλαν στο εξαιρετικό ταμείο. Δυνατό 2/2 και στη στήλη του Τένις, με τον Tipster μας να δικαιώνεται απόλυτα για τις επιλογές του. Εύκολα κέρδισε στο 3ο σετ ο Roger Federer τον Rafa Nadal και κάλυψε το handicap των 1.5 games. Εύκολη επικράτηση και για το δίδυμο Nestor – Zimonjic, που μας πρόσφερε το απόλυτο της χθεσινής μέρας. Τα συνολικά κέρδη της στήλης ανήλθαν σε 70€. Στο ΝΒΑ, με ένα ξέσπασμα στην 3η περίοδο οι Utah Jazz ανέτρεψαν το σκορ και κάλυψαν το handicap των 5.5 πόντων, δικαιώνοντας μας για τη μία και μοναδική επιλογή μας από το χθεσινό πρόγραμμα.

Στα σημερινά, μπορεί οι αγώνες του κουπονιού να είναι λίγοι, αλλά οι ρυθμοί δε χαλαρώνουν καθόλου μιας και στις 22:00 το βράδυ έχουμε το μεγάλο αγώνα Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, το ‘’El Clasico”. Επισκεφθείτε το site μας για την ανάλυση του αγώνα, www.betarades.gr .