Play Off Super League 3η αγωνιστική: Άρης - Παναθηναϊκός - Η ώρα έναρξης και το κανάλι μετάδοσης
Play Off Super League 3η αγωνιστική: Ο Άρης φιλοξενεί τον Παναθηναϊκό στο «Κλεάνθης Βικελίδης».

Ο Άρης υποδέχεται τον Παναθηναϊκό στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για την 3η αγωνιστική των Play Off της Super League. Οι δυο ομάδες να έχουν διαφορετική ψυχολογία και άλλους στόχους.

Μείνετε συντονισμένοι ΕΔΩ για να παρακολουθήσετε την live εξέλιξη του αγώνα, λεπτό προς λεπτό.

Οι «κίτρινοι» έμειναν όρθιοι στον Πειραιά και κρατήθηκαν στην πέμπτη θέση και στο +1 από τον Βόλο, ο οποίος πήρε απρόσμενη, «λευκή» ισοπαλία από τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο. Ποδοσφαιρική «αυτοκτονία» για τους παίκτες του Ιβάν Γιοβάνοβιτς που, πλέον, έχουν παρέα στην κορυφή, ωστόσο παρέμειναν για όγδοο σερί αγώνα αήττητοι, με άμυνα από… γρανίτη (5-3-0 με 10-1 τέρματα).

Το ματς θα ξεκινήσει στις 19:30 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Novasports Prime.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής των Play Off του πρωταθλήματος της Super League: