Η κλήρωση του πρωταθλήματος 2010-2011

Από neolaia.gr Team 12 Ιουλίου 2010

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος όπου βλέπουμε την 5η αγωνιστική το Άρης – ΠΑΟΚ, την 7η  το ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, την 8η το Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, την 10η το ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, την 11η το Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ και την 12η ΑΕΚ – Ολυμπιακός. Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική (28/29 Αυγούστου)

ΚΑΒΑΛΑ – ΑΡΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΛΑΡΙΣΑ – ΚΑΒΑΛΑ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

3η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

Α.Ε.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – Α.Ε.Κ.

5η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΚΑΒΑΛΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΛΑΡΙΣΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΛΑΡΙΣΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – Π.Α.Ο.Κ.

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

9η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ

10η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ

Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ

11η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – Α.Ε.Κ.

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΚΑΒΑΛΑ

Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΛΑΡΙΣΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.

ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

14η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΑΒΑΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΑΡΗΣ

Α.Ε.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

15η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ