Προγνωστικά Στοιχήματος 12/8

Καλημέρα σας,  τo 2/2 είχαμε στη στήλη του Τένις, με τις επιλογές του Tipster μας να τον επιβεβαιώνουν απόλυτα. Το πρώτο σημείο ήταν από τον αγώνα του Murray με τον Malisse, με το 2-0 στα σετ για τον Σκωτσέζο να επαληθεύεται εύκολα και να μας πληρώνει. Ακόμα πιο εύκολα επαληθεύτηκε το δεύτερο σημείο από τον αγώνα του Andersson με τον Querrey, με την επιλογή του Tipster μας να είναι το over στα games, με το handicap να είναι στα 22.5. Ο αγώνας πήγε σε 3ο σετ και έτσι φυσιολογικά πέρασε το σημείο μας. Θετικό το ντεμπούτο του Φερνάντο Σάντος στον πάγκο της Εθνικής μας, με το γκολ του Σαλπιγγίδη στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου να μας χαρίζει την νίκη. Εν τέλει η Εθνική μας επικράτησε με το προσφιλές σκορ για τον Πορτογάλο, το 1-0. Έντονες αποδοκιμασίες για τον προπονητή της Σερβίας Άντιτς, που σύντομα θα αποτελέσει παρελθόν. Πάμε στα σημερινά…

Λίγα πράγματα στο σημερινό ποδοσφαιρικό κουπόνι, με τρεις αγώνες από το Κόπα Σουνταμερικάνα, έναν από τη Φιλανδία και δύο από τη Β΄Κατηγορία Σουηδίας. Ήδη έχει ανανεωθεί η στήλη με τα Μονά Αποδεκτά και την επιλογή στον άσσο χωρίς ισοπαλία στον αγώνα της Γιόσενπινγκ απέναντι στην Νόρκεπινγκ, στην πολλή καλή απόδοση του 2.35. Μέχρι το μεσημέρι θα έχει ανανεωθεί και η στήλη του Τένις, με τις επιλογές του Tipster μας από τα σημερινά ματς, με τους αγώνες του Rogers Cup να ξεχωρίζουν.