Προγνωστικά Στοιχήματος 7/7

Καλημέρα σας. Η Ολλανδία κέρδισε με 3-2 την Ουρουγουάη και τσέκαρε το εισιτήριο για τον μεγάλο τελικό της Κυριακής και περιμένει σήμερα να μάθει τον αντίπαλο της. Σε έναν πολύ καλό αγώνα, αντάξιο των προσδοκιών μας, οι Ολλανδοί έδειξαν να καθαρίζουν σχετικά εύκολα την πρόκριση στο 2ο ημίχρονο. Η επιλογή μας για Ισοπαλία στο Ημίχρονο επαληθεύτηκε πλήρως και μας πλήρωσε στην πολλή καλή απόδοση του 2.10, που σύμφωνα με τα δεδομένα του αγώνα ήταν μια ξεκάθαρη στοιχηματική ευκαιρία. Στα αγωνιστικά τώρα, η Ολλανδία είχε τον έλεγχο του παιχνιδιού και έδινε την εντύπωση από την αρχή ότι εύκολα ή δύσκολα θα πάρει την πρόκριση για τον τελικό. Ο καθένας θα βρει να πει ένα καλό λόγο για την Ουρουγουάη, που πραγματοποίησε εξαιρετική πορεία, έφτασε μια ανάσα από τον τελικό και αποκλείστηκε από μία ανώτερη ομάδα, χωρίς όμως να αποτελεί ευκαταφρόνητο αντίπαλο. Η Ολλανδία πλέον δίνει ραντεβού με την ιστορία την Κυριακή το βράδυ, διεκδικώντας τον τίτλο της παγκόσμιας πρωταθλήτριας, σε έναν δεύτερο συνεχόμενο ευρωπαϊκό τελικό. Στο Τένις, είχαμε ένα δυνατό 2/2, με τις επιλογές του Tipster μας, την Sesil και τον Giraldo, να τον δικαιώνουν απόλυτα και να ανεβάζουν το ταμείο της στήλης κατά 90€. Πάμε στα σημερινά…

Οι απανταχού ποδοσφαιρόφιλοι ζουν και αναπνέουν για τον μεγάλο δεύτερο ημιτελικό ανάμεσα σε Γερμανία και Ισπανία. Οι δύο ομάδες είχαν συναντηθεί και στον τελικό του Euro 2008, με την Ισπανία να αναδεικνύεται νικήτρια. Ήδη από χθες έχει ανέβει το preview του μεγάλου αγώνα και μπορείτε να το βρείτε στην κεντρική σελίδα, αλλά και στη στήλη του Μουντιάλ μέσα στο site μας. Μέχρι τις 11 η ώρα θα έχουν προστεθεί και οι εκτιμήσεις μας για το ματς. Στο σημερινό κουπόνι περιλαμβάνονται και αγώνες από το Νορβηγικό Κύπελλο, απ΄όπου μπορούν να προκύψουν κάποιες στοιχηματικές ευκαιρίες. Για το preview του αγώνα και για την εκτίμηση μας πατήστε στο επάνω διαφημιστικό banner για να εισέλθετε στο site μας.