Προγνωστικά Στοιχήματος 29/8

Από neolaia.gr Team 29 Αυγούστου 2010

Καλημέρα σας. Γουαδαλαχάρα και Πούμας έμειναν στο 0-0 και επαλήθευσαν την επιλογή μας από τη στήλη με τις Μπόμπες, πληρώνοντας μας στην πολύ καλή απόδοση του 3.35. Επική ανατροπή και τεράστια νίκη για τον Ηρακλή απέναντι στον Ολυμπιακό, με δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο. Εκπληκτικό κοουτσάρισμα από τον Μαρίνο Ουζουνίδη, που με την κίνηση ματ να ρίξει στο ματς το Σολτάνι, έκανε άνω-κάτω την άμυνα του Ολυμπιακού. Ενδεικτικά 2 λεπτά πριν πετύχει ο Μάρα το γκολ της ισοφάρισης, η απόδοση στον άσσο προσφέροντας στο εκπληκτικό 81.00! Μοναδικό αρνητικό, ο κάκιστος αγωνιστικός χώρος και του Καυτατζογλίου, που εκτός του ότι δυσφημεί το Ελληνικό ποδόσφαιρο, θέτει σε κίνδυνο τη σωματική ακεραιότητα των παικτών. Άμεση η ανάγκη να βρεθεί λύση. Στα άλλα δύο ματς νίκη για τον Ολυμπιακό Βόλου στην Νέα Σμύρνη και για τη Λάρισα απέναντι στον Ατρόμητο. Πρεμιέρα και για την Εθνική μας στο Μουντομπάσκετ, που έφτασε σε μία αγχώδης νίκη απέναντι στην Κίνα, έχοντας ως κορυφαίους τους Μπορούση, Σπανούλη και Ζήση. Πάμε στα σημερινά…

Συνέχεια για σήμερα στο πλούσιο πρόγραμμα, με όλα τα πρωταθλήματα να έχουν πλέον ξεκινήσει. Δεύτερη μέρα και για το Mundobasket, με την Εθνική μας να αντιμετωπίζει σήμερα το Πουέρτο Ρίκο, με τα πράγματα να σοβαρεύουν σιγά σιγά. Μέχρι το μεσημέρι θα έχει ανανεωθεί η στήλη του Μπάσκετ με τις επιλογές του Tipster μας από τα σημερινά ματς. Στις 15:00 ώρα Ελλάδος είναι προγραμματισμένη η εκκίνηση του Βελγικού Grand Prix στο Spa. Ήδη από χθες έχουν προστεθεί οι εκτιμήσεις μας για τον αγώνα και μπορείτε να τις βρείτε στη στήλη μας. Τέλος, βρισκόμαστε μία μέρα πριν την έναρξη του US Open και μπορείτε να βρείτε το preview του τελευταίου Grand Slam της χρονιάς στο site μας. Πατήστε στο επάνω διαφημιστικό Banner για να εισέλθετε στο site μας και να δείτε τις σημερινές μας προτάσεις και τις αναλύσεις των σημερινών αγώνων.