Προγνωστικά Μουντιάλ 29/6

Από neolaia.gr Team 29 Ιουνίου 2010

Καλημέρα σας, η Βραζιλία δε δυσκολεύτηκε να κάμψει την αντίσταση της Χιλής, έφτασε εύκολα στο 3-0 και δικαίωσε απόλυτα την επιλογή μας στο Over, πληρώνοντας μας σε απόδοση 2.10. Τα γκολ για τη «Σελεσάο» πέτυχαν οι Juan, Fabiano και Robinho. Στο άλλο ματς της ημέρας, η Ολλανδία δε συνάντησε ιδιαίτερα προβλήματα απέναντι στην «πρωτάρα» Σλοβακία και είχε τον έλεγχο του αγώνα. Τα γκολ για τους «Οράνιε» οι Robben και Sneijder. Πλέον Βραζιλία και Ολλανδία έδωσαν ραντεβού για τα προημιτελικά, σε ένα ζευγάρι που αναμένεται να μας προσφέρει πολλές συγκινήσεις και πλούσιο θέαμα. Στο Τένις τώρα, η Clijsters κέρδισε για 3η φορά μέσα σε λίγους μήνες την Henin και επαλήθευσε την εκτίμηση του Tipster μας, που για άλλη μια φορά της έδειξε την εμπιστοσύνη του. Στο άλλο παιχνίδι, Soderling και Ferrer έλυσαν τις διαφορές τους σε 5ο σετ και έτσι το over στα συνολικά games που είχαμε προτείνει επαληθεύτηκε εύκολα. Πάμε στα σημερινά…

Τελευταία μέρα της φάσης των «16» με το ντέρμπι της Ισπανίας με την Πορτογαλία να κλέβει την παράσταση. Το έτερο ζευγάρι είναι αυτό της Παραγουάης με την Ιαπωνία, που αναμένεται επίσης να προσελκύσει το ενδιαφέρον μας. Ήδη από χθες έχουν αναρτηθεί τα preview και για τους δύο αγώνες, ενώ το μοναδικό σημείο που κρατάμε σήμερα είναι Χ ημιχρόνου στο ματς της Ισπανίας. Επίσης σήμερα διεξάγεται η προημιτελική φάση γυκαινών του Wimbledon και θα επιλέξουμε το over στα παιχνίδι της Σερένα Γουίλιαμς με την Λι. Τα preview των αγώνων μπορείτε να τα βρείτε μπαίνοντας στο site μας πατώντας στο διαφημιστικό banner επάνω. Αυτά απο εμάς τα λέμε πάλι αύριο!