Προγνωστικά Στοιχήματος 31/3

Από neolaia.gr Team 31 Μαρτίου 2010

Καλησπέρα σας,εχθές στο Μόναχο είχαμε έναν πραγματικό πολύ όμορφο προημιτελικό. Η Μπάγερν κατάφερε στις καθυστερήσεις του αγώνα με τον Όλιτς να κάνει την ολική ανατροπή παίρνοντας τη νίκη με 2-1 και θυμίζοντας λίγο το τελικό του 99′ αλλά από την αντίστροφη μεριά. Ο Ρούνεϊ έκανε το 1-0 μόλις στο δεύτερο λεπτό, ο Ριμπερί ισοφάρισε στο 77΄ με φάουλ το οποίο κόντραρε στο βραχύσωμο επιθετικό της Μάντσεστερ πριν καταλήξει στα δίχτυα, και ο Όλιτς στο 92΄εκμεταλλευόμενος ολιγωρία και σύγχυση στην άμυνα της Γιουνάιτεντ έκανε το 2-1 δίνοντας αρκετές ελπίδες στην ομάδα του για τη ρεβάνς. Στο άλλο παιχνίδι η Λυών κέρδισε με 3-1 την Μπορντό και πλέον είναι το φαβορί για να περάσει στη φάση των ημιτελικών του CHL.

Στα σημερινά παιχνίδια, στο Μιλάνο η Ίντερ είναι το ξεκάθαρο φαβορί απέναντι στους Ρώσους. Μπορεί να καταφέρανε να περάσουνε τη Σεβίλλη αλλά η ομάδα του Μουρίνιο δεν αστειεύεται. Η επιλογή του Ίντερ συνδυάζεται με τον άσσο της Κλαμπ Μπριζ και αποτελεί τη σημερινή μας δυάδα στην οποία ποντάρουμε 40€. Στο άλλο παιχνίδι, που συγκεντρώνει και περισσότερο ενδιαφέρον, η Άρσεναλ υποδέχεται τη Μπαρτσελόνα όπου αναμένουμε να δούμε ένα ωραίο ματς. Δε θα επιλέξουμε κάτι στο συγκεκριμένο αγώνα καθώς θεωρούμε ότι όλα τα αποτελέσματα είναι ανοικτά. Έχει ανανεωθεί η στήλη Formula 1 με ένα preview για τον αγώνα της Κυριακής του Πάσχα που διεξάγεται στη Μαλαισία. Σύντομα θα προστεθούν και οι επιλογές μας στη στήλη Tennis ενώ το απογευματάκι θα έχουμε και τα παιχνίδια του ΝΒΑ! Αυτά απο εμάς, τα λέμε αύριο με Europa League! Για περισσότερες πληροφορίες και τις αναλύσεις των αγώνων πατήστε στο επάνω banner για να εισέλθετε στο site μας.