Ποια σχολεία θα είναι αύριο κλειστά

Από nmpardakis 18 Νοεμβρίου 2009

Δείτε παρακάτω ποιά είναι τα κλειστά τμήματα και τάξεις σχολείων σε όλη τη χώρα…

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

Β΄ Τάξη του 30ου Πειραματικού Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου στη Νομαρχία Αθηνών…

Β2, Δ2, Ε1, Ε2, Ε3, ΣΤ1 Τμήματα του 12ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου στη Νομαρχία Αθηνών
Γ1 και Γ2 Τμήματα του 37ου Γυμνασίου Αθηνών στη Νομαρχία Αθηνών
Α΄Τάξη του Γυμνασίου Εκάλης στη Νομαρχία Αθηνών
Α2, Β1, Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3 του 6ου Γυμνασίου Ηρακλείου Αττικής στη Νομαρχία Αθηνών
Το Γ3 του 62ου Γυμνασίου Αθήνας
· Το 3ο Νηπιαγωγείο Καματερού
· 12ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων
· Το Α2, Β1, Β2, Γ2, ΣΤ1, ΣΤ2 του 9ου 12/θεσιου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Πετρούπολης
· Το Ε1 και Ε2 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Πετρούπολης
· Το Ε1 και Ε3 του 6ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου
· Το ΣΤ1 του 21ου Δημοτικού Σχολείου Ηλιούπολης Αττικής
· Το Στ1 του 133ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών
· Το Β2 του Ιδιωτικού Γυμνασίου Ηρακλείου Αττικής «Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ»
· Το Α1, Α2, Β1, Γ1, Δ2, ΣΤ2 του 12ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου
· Το Γ1, του 9ου 12/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου
– Το Γ2 του 5ου Δημοτικού Σχολείου Αγίου Δημητρίου Αθηνών
· Το Β1, Γ2, Γ3, Γ5 του Γυμνασίου της Σχολής Μωραΐτη
· Το Α2, Α3, Α5, Β3, Γ3, Γ5, Ε2, Ε3, Ε4, Ε5, ΣΤ1, ΣΤ2, ΣΤ3, ΣΤ5 του Δημοτικού Σχολείου της Σχολής Μωραΐτη
· Το 16ο Νηπιαγωγείο Πετρούπολης
· Η Ε΄ Τάξη του 16ου Δημοτικού Σχολείου Βύρωνα
· Το Γ1, Ε1 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Βύρωνα
· Το Α1, του 2ου Γυμνασίου Βύρωνα
· Το Γ2 Τμήμα του Σχολείου Σύγχρονα Εκπαιδευτήρια Μ. Χουρδάκη
· Το Α2 του Γενικού Λυκείου Ζεφυρίου
· Το Α2 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Χαϊδαρίου
· Το Α1 του 14ου Δημοτικού Σχολείου Χαϊδαρίου
· Η ΣΤ΄Τάξη του 3ου Δημοτικού Σχολείου Χαϊδαρίου
· Η Γ΄ Τάξη του 6/θέσιου Δημοτικού Σχολείου «Άγιος Ανδρέας» Νέας Σμύρνης
Το Στ1 και στο ΣΤ2 του 11ου Δημοτικού Σχολείου Ηλιούπολης Αττικής
· Το Β1, Β3, Β4, Γ2 του 1ου Γενικού Λυκείου Ν. Ιωνίας
Το 24ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου
· Το Α1 του 12ου Δημοτικού Σχολείου Περιστερίου
· Η Β΄, Γ΄, Δ΄ Τάξη του 15ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Σμύρνης
· Το Α1, Γ1, Δ2, ΣΤ2 του 13ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Σμύρνης
· Το Ε1 του 6ου Δημοτικού Σχολείου Γλυφάδας
· Το Ε1 του 9ου Δημοτικού Σχολείου Γλυφάδας
· Η ΣΤ΄ Τάξη του 11ου Δημοτικού Σχολείου Γαλατσίου
· Το Γ2 του 8ου 12/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Αμπελοκήπων
· Το Γ1 και Γ2 του 37ου Γυμνασίου Αθηνών
· Το Α1, Α3, Β2 του Α΄ Τοσίτσειο – Αρσάκειο Γυμνάσιο Εκάλης
· Το Νηπιαγωγείο της Σχολής Χιλλ
· Το Β2, Δ2 του Δημοτικού Σχολείου της Σχολής Χιλλ
· Το 1α, 3δ, 4στ του Δημοτικού Σχολείου Κολλεγίου Αθηνών – Μποδοσάκειο Διδακτήριο
· Το 1α, 1δ, 2α, 2ε, 2στ, 4γ, 4ε, 6α του Δημοτικού Σχολείου Κολλεγίου Αθηνών – Λάτσειο Διδακτήριο
· Το Α1, Α2, Α5, Α7, Α8, Β1, Β2, Β3, Β5, Β6, Γ2, Γ4 του Γυμνασίου του Κολλεγίου Αθηνών
· Το Α1, Α2, Α5, Β4, Β6, Γ2 του Γυμνασίου του Κολλεγίου Ψυχικού
· Το Α5 και ΙΒ1 του Γενικού Λυκείου του Κολλεγίου Ψυχικού
· Το Α2, Γ1, Γ2, Γ8, Δ8, Ε3, ΣΤ1, ΣΤ2, ΣΤ3, ΣΤ6 του Δημοτικού Σχολείου της Ελληνογερμανικής Αγωγής
· Το Α3, Β2, Β5 του Γυμνασίου της Ελληνογερμανικής Αγωγής

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

· Στα Α1, Α2, Β1, Γ1, Γ2, Δ1, Δ2, Ε2 τμήματα του 2ου 12/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Πεύκων
Στο 4ο 6/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων
· Στα Δ3 Τμήμα του 3ου 12/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Ωραιοκάστρου
· Στο 4ο 2/θέσιο Νηπιαγωγείο Πεύκων
· Στα Α1, Β1, Γ1, Γ2, Δ2, Ε1, Ε2, ΣΤ1 και ΣΤ2 του 6ου Δημοτικού Σχολείου Συκεών
· Στα Α1, Β2, Γ2, Δ2, ΣΤ1 και ΣΤ2 του 3ου Δημοτικού Σχολείου Συκεών
· Στο Ε1 τμήμα του 3ου Δημοτικού Σχολείου Πεύκων
· Στο 1ο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
· Στο Α1, Α2 και Γ1 του 4ου ΓΕΛ Καλαμαριάς
· Στα Α2 και Β3 τμήματα του Μουσικού Γυμνασίου Θεσσαλονίκης
· Στα Α2 και Β2 τμήματα του Μουσικού Λυκείου Θεσσαλονίκης
· Στο 6ο Νηπιαγωγείο Συκεών

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

· Στα Β, Γ, Δ1, Ε1, ΣΤ1, ΣΤ2, Τμήματα του 18ου Δημοτικού Σχολείου Νίκαιας
· Στο Γ΄ Τμήμα του 22ου Δημοτικού Σχολείου Νίκαιας
· Στα Α2, ΣΤ1, Τμήματα του 25ου Δημοτικού Σχολείου Νίκαιας
· Στο Γ1 του 11ου Γυμνασίου Πειραιά
· Στην Α΄ Τάξη του 9ου Γυμνασίου Νίκαιας
· Στις Β΄, Γ΄, Τάξη του Ιδιωτικού Ημερήσιου Γυμνασίου & Ιδιωτικού Γενικού Λυκείου Μ. Πετράκη – Βαλσαμίδου

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΕΒΡΟΥ

· Στο 8ο Νηπιαγωγείο Αλεξανδρούπολης στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Ολοήμερο τμήμα του 23ου Νηπιαγωγείου Αλεξανδρούπολης στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Νηπιαγωγείο Άνθειας στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Νηπιαγωγείο Μαΐστρου στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Ολοήμερο τμήμα του 3ου Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας στη Νομαρχία Έβρου
· Στη Α Τάξη του Δημοτικό Σχολείου Ασπρονερίου στη Νομαρχία Έβρου
· Στη Β Τάξη του 2ου Δημοτικού Σχολείου Διδυμότειχου στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Α1 Τμήμα του 12ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Γ1 Τμήμα του 3ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Α1 Τμήμα του 5ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης στη Νομαρχία Έβρου
· Στα Β1, Β2, Γ3 και ΣΤ2 τμήματα του 6ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Ε2 Τμήμα του 1ου Δημοτικού Σχολείου Σουφλίου στη Νομαρχία Έβρου
· Στο Γ2 Τμήμα του 2ου Γυμνάσιου Διδυμότειχου στη Νομαρχία Έβρου

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

· Στα Α2, Β2, Γ1, Γ2, Δ2, Ε1, Ε2, ΣΤ1 και ΣΤ2 τμήματα του 19ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας στη Νομαρχία Λάρισας
· Στα Α1, Β2, Δ1 και ΣΤ1 τμήματα του 24ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας στη Νομαρχία Λάρισας
· Στο Α2 Τμήμα του 10ου Γενικού Λυκείου Λάρισας στη Νομαρχία Λάρισας
· Στο 17ο Νηπιαγωγείο Λάρισας στη Νομαρχία Λάρισας
· Στο 50ο Νηπιαγωγείο Λάρισας στη Νομαρχία Λάρισας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

· Στα Β1, Β2, Β3, Γ1, Γ2, Γ3, και Γ4 τμήματα του Γυμνασίου Μακροχωρίου Ημαθίας στη Νομαρχία Ημαθίας
· Στο ΣΤ Τμήμα του 13ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας στη Νομαρχία Ημαθίας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

· Στο Β5 τμήμα του 2ου Γυμνασίου Κομοτηνής στη Νομαρχία Ροδόπης
· Στα Β2, Ε2 και ΣΤ2 του 11ου 12/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Κομοτηνής της Νομαρχίας Ροδόπης
· Στο 11ο 2/θέσιο Νηπιαγωγείο Κομοτηνής στη Νομαρχία Ροδόπης
· Στα Α1, Γ1, Δ1, Β2, Ε2 και ΣΤ2 Τμήματα του 2/θέσιου Μειονοτικού Σχολείου Α’ Αρίσβης στη Νομαρχία Ροδόπης
· Στα Δ1 και Δ2 Τμήματα του 4ου Δημοτικού Σχολείου Κομοτηνής στη Νομαρχία Ροδόπης
· Στις Α’ και Β’ Τάξεις του 4/θέσιου Μειονοτικού Σχολείου Δοκού στη Νομαρχία Ροδόπης

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

· Στα Α1, Α2, Α3, Α4, Β1, Β2, Β3, Β4, Γ2, Γ3 και Γ4 του 3ου Γυμνασίου Ιωαννίνων στη Νομαρχία Ιωαννίνων
· Στα Β1, Β2, Β3, Β4 και Γ2 Τμήματα του 1ου Γενικού Λυκείου Ιωαννίνων στη Νομαρχία Ιωαννίνων

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΔΡΑΜΑΣ

· Στο Νηπιαγωγείο του Καλού Αγρού στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Νηπιαγωγείο των Κουδουνίων στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Νηπιαγωγείο του Μαυροβάτου στη Νομαρχία Δράμας
– Στο Νηπιαγωγείο του Βώλακα στη Νομαρχία Δράμας
– Στο 2ο Νηπιαγωγείο του Δοξάτου στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο της Λευκογείας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 2ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο του Καλαμπακίου στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Ειδικό Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
Στο 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 10ο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 24ο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 2ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 9ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 17ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 26ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο 27ο Ολοήμερο Νοσοκομείο Δράμας
· Στο Ε1 Τμήμα του 1ου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπακίου στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Γ1 Τμήμα του Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Κουδουνίων στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Β1 Τμήμα του Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Μαυροβάτου
· Στο ΣΤ1 Τμήμα του Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Ξηροποτάμου στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Γ1 Τμήμα του Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Σιταγρών στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Β1 Τμήμα του 1ου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Κάτω Νευροκοπίου στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Δ2 Τμήμα του 8ου Δημοτικού Σχολείου Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στα Β1 και Ε1 Τμήματα του 9ου Δημοτικού Σχολείου Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Β1 Τμήμα του 2ου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείο Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στα ΣΤ1 και ΣΤ2 Τμήματα του 3ου Ολοήμερου Σχολείου Δράμας στη Νομαρχία Δράμας
· Στο Α2 Τμήμα του 12ου Ολοήμερου Σχολείου Δράμας στη Νομαρχία Δράμας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΕΛΛΑΣ

· Στα Α1, Β1, Β3 και Γ3 του 1ου Γυμνασίου Σκύδρας στη Νομαρχία Πέλλας
· Στο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών στη Νομαρχία Πέλλας
· Στα Α1, Α2, Β1, Β4 και Γ3 του 1ου Γυμνασίου Εδεσσας στη Νομαρχία Πέλλας
· Στα α’ , β’ και γ’ Τμήματα του Α’ Δημοτικού Παιδικού Σταθμού Έδεσσας στη Νομαρχία Πέλλας
· Στο γ’ Τμήμα του Β’ Δημοτικού Παιδικού Σταθμού Έδεσσας στη Νομαρχία Πέλλας
· Στα α’ , β’ και γ’ Τμήματα του Δημοτικού Βρεφονηπιακού Σταθμού Έδεσσας στη Νομαρχία Πέλλας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

· Στα Α1, Α2, Β1, Β2, Γ1, Δ1, Δ2 Ε1 και Ε2 Τμήματα του 4ου Δημοτικού Σχολείου Ναυπλίου στη Νομαρχία Αργολίδας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΞΑΝΘΗΣ

· Στο Γ3, Δ3, Ε4 και ΣΤ4 Τμήματα του 4/θέσιου Μειονοτικού Σχολείου Δημαρίου στη Νομαρχία Ξάνθης
· Στο Γ1 Τμήμα του 1ου 24/θέσιου Μειονοτικού Δημοτικού Σχολείου Ξάνθης Νομαρχία Ξάνθης

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

· Στο 3/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Πάτμου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στο Νηπιαγωγείο Κάμπου Πάτμου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στο Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β4, Β5, Γ1, Γ2 και Γ3, Γ4 στο 1ο Γυμνάσιο Ρόδου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στα Α και Β Τμήματα του 15ου Νηπιαγωγείου Ρόδου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στο 3/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Πάτμου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στο Νηπιαγωγείο Κάμπου Πάτμου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στο Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β4, Β5, Γ1, Γ2 και Γ3, Γ4 στο 1ο Γυμνάσιο Ρόδου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου
· Στα Α και Β Τμήματα του 15ου Νηπιαγωγείου Ρόδου στη Νομαρχία Δωδεκανήσου

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

· Στο Ολοήμερο τμήμα του 2/θέσιου Νηπιαγωγείου Νέου Σκόπου στη Νομαρχία Σερρών
· Στο 7ο 1/θέσιο Νηπιαγωγείο Σερρών στη Νομαρχία Σερρών

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

· Στο Α2 του Γυμνάσιου Νεοχωρίου-Οινιάδων στη Νομαρχία Αιτωλοακαρνανίας
· Στις Γ, Δ και Ε τάξεις του 3ου 6/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Αιτωλικού στη Νομαρχία Αιτωλοακαρνανίας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

· Στις Ε’ και ΣΤ’ Τάξεις και στα Β1, Γ1, Γ2, και Δ1 Τμήματα του 16ου Δημοτικού Σχολείου Καβάλας στη Νομαρχία Καβάλας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

· Στο Β1 Τμήμα του 1ου Γυμνασίου Ζακύνθου στη Νομαρχία Ζακύνθου

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

· Στα Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4 και Β5 Τμήματα του 6ου Γενικού Λυκείου Βόλου στη Νομαρχία Μαγνησίας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

· Στο 1/θέσιο Νηπιαγωγείο Χρυσομηλιάς στη Νομαρχία Τρικάλων
· Στον Παιδικό Σταθμό «Άγιος Γεώργιος» Χρυσομηλιάς στη Νομαρχία Τρικάλων
· Στις Α’ και Γ’ Τάξεις και στο ΣΤ1 Τμήμα του 26ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων στη Νομαρχία Τρικάλων

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

· Στο Γ3 του 4ου Γυμνασίου Καρδίτσας στη Νομαρχία Καρδίτσας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΧΑΪΑΣ

· Στα Α1, Α3 και Α5 τμήματα του Γυμνασίου Κ. Αχαΐας στη Νομαρχία Αχαΐας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

– Στα Β1, Β3, Β4, Γ2 Τμήματα του 1ου Γενικού Λυκείου Ν. Ιωνίας στη Νομαρχία Μαγνησίας

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

Στο Ειδικό Σχολείο Λουτουφίου Θηβών στη Νομαρχία Βοιωτίας

Πηγή: Troktiko

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ