Τα ψηφοδέλτια των Οικολόγων-Πράσινων

Από nmpardakis 17 Σεπτεμβρίου 2009

oikologoi-komma_small

Τελικά χθες το βράδυ δόθηκαν στη δημοσιότητα τα ψηφοδέλτια των Οικολόγων Πράσινων για τις βουλευτικές εκλογές της 4ης Οκτωβρίου. Αναλυτικά, τα ψηφοδέλτια:

Εκλογική περιφέρεια Νομού Φωκίδας

Παπανικολάου Κωνσταντίνος του Ηλία
Εκλογική περιφέρεια Νομού Φθιώτιδας
Νάκου Βασιλική του Αθανασίου δασοπόνος
Παπαλέξη Ιουλιέττα του Φιλοποίμενα ιδιωτικός υπάλληλος
Προβόπουλος Ηλίας του Γεωργίου δημοσιογράφος
Σταμέλλος Στέφανος του Ελευθερίου οικονομολόγος, συνταξ ΟΤΕ
Στασινός Παναγιώτης του Σταμάτη ορθοπεδικός χειρούργος
Χαλδούπης Ηλίας του Βασιλείου μαθηματικός
Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ευρυτανίας
Καραμπάς Κωνσταντίνος του Θωμά

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ευβοίας

Βασιλείου Ανδρέας του Βασιλείου
Ζαμπετάκης Ιωάννης του Αριστοτέλη
Μάρας Δημήτρης του Νικολάου
Μελισσαροπούλου Ζωή του Γεωργίου
Μπόκου- Σιαμπάνη Χριστίνα του Σπυρίδωνος
Ξανθούλη Καλλιόπη του Εμμανουήλ
Χαζαράκης Αλκαίος του Ιωάννη
Χαραλαμπίδη Κωνσταντίνος του Μιλτιάδη
Εκλογική Περιφέρεια Νομού Βοιωτίας
Γεωργίου Ιωάννης του Γεωργίου
Κατώπη Έλλη -Άννα του Γεωργίου
Παναγιωτίδης Στυλιανός του Φωτίου
Ρούση Ιωάννα του Χρήστου
Ξενικός Αντώνης του Ιωάννη
Φαρφαράς Γεώργιος του Βασιλείου
Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λέσβου
Μητρέλια Ευαγγελία του Ευαγγέλου
Μπάκας Μιχαήλ του Σταύρου
Ταουκτσή Άννα του Εμμανουήλ
Τσελέμπογλου Φλώρα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Σάμου

Παπακωνσταντίνου Θανάσης
Σαφός Γεώργιος
Ζάιλερ Ανδρεαδάκη Ρεβέκκα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Χίου

Αποστολοπούλου Θεώνη
Σιδεράτος Κωνσταντίνος
Τσιπούρας Κυριάκος

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Πιερίας

Αναστασιάδου Σοφία του Αποστόλου
Ζουμπουλίδης Χρήστος του Βασιλείου
Ζωηρός Κυριάκος του Αχιλλέα
Μακρής Παναγιώτης του Ανδρέα

Εκλογική περιφέρεια Νομού Δράμας

Ανδρεάδης Παναγιώτης
Γενημάκης Γεώργιος
Πετροπουλέα Αικατερίνη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Καβάλας

Γαλέντζας Θεόδωρος
Καρπαδάκης Κωνσταντίνος
Κιρκασιαδης Λάζαρος
Σαμαράς Θεόδωρος

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ξάνθης

Μασκαλιδης Γεώργιος
Παναγιωτοπούλου Μαρία
Σοφής Δημοσθένης

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ροδόπης

Καναβάς Δημήτριος
Κυριακού Γεώργιος
Πασσαλίδου Αλεξάνδρα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κορινθίας

Γρυπονησιώτης Ανδρέας
Κελλάρης Βασίλης
Μαχαίρας Γιάννης
Μητροφάνη Ηλέκτρα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αργολίδας

Ιορδάνογλου Ιωάννης του Αργυρίου
Ξενικού Θεοδώρα του Ιωάννη
Πασπαλιάρης Παναγιώτης του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Μεσσηνίας

KAΡΑΪΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΡΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΤΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Λακωνίας

Κακαλέτρης Παναγιώτης του Φωτίου
Μπουντούρης Σταμάτης
Πετροπουλέας Διακουμής Ιάκωβος του Νικολάου

Εκλογική περιφέρεια Νομού Ιωαννίνων

Κήκου Κατερίνα του Γεωργίου
Μπούκας Μιλτιάδης του Γεωργίου
Νάστος Αλέξανδρος του Γεωργίου
Παπακώστας Βασίλης του Παύλου
Ράντογλου Γεώργιος του Σπυρίδωνα
Τσιακίρης Ρήγας του Ελευθερίου

Εκλογική περιφέρεια Νομού Άρτας

Βαϊμάκη Ευτυχία
Βέτσης Κωνσταντίνος

Εκλογική περιφέρεια Νομού Θεσπρωτίας

Βέλλης Ιωάννης
Τάτση Αλεξάνδρα

Εκλογική περιφέρεια Νομού Πρέβεζας

Βαϊμάκης Νικηφόρος
Χριστιανίδου Ευγενία

Εκλογική περιφέρεια Νομού Ζακύνθου

Κιτσίκης Κωνσταντίνος του Αντωνίου
Λευτεράτος Ιωάννης του Χρυσοστόμου
Μαλεβίτη Μαρία του Παναγιώτη

Εκλογική περιφέρεια Νομού Κέρκυρας

ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΡΩΜΑΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΠΑΟΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κεφαλληνίας

Παπαζαφειράτος Κωνσταντίνος του Αναστασίου
Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λευκάδας
Μαραγκάκης Μιχαήλ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Έβρου

Γιαννούλης Βάϊος του Αθανασίου
Λάμπου Αναστασία του Σπυρίδωνα
Τέντες Ιωάννης του Κίμωνα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αρκαδίας

Ελευθερίου Ναυσικά -Μαρία του Ελευθέριου
Ξενικός Αντώνης του Ιωάννη
Φαρφαράς Γεώργιος του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κυκλάδων

ΕΥΡΙΠΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΒΡΟΥΣΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

Εκλογική περιφέρεια Νομού Δωδεκανήσου

Βογιατζόγλου Αναστάσιος του Ιωαννη
Γεωργοπούλου Αναστασία του Ηλια
Κυραννός Ρούσσος του Παναή
Μπαρκανικας Λουκας του Χαραλαμπου
Σιδερης Χρηστος του Βασιλειου

Εκλογική περιφέρεια Α Θεσσαλονίκης

Ακριτίδης Ελευθέριος του Ευσταθίου
Ανδρέου Δαμιανός του Γεωργίου
Γαζίλα Βενετία (Νέτα) του Στεφάνου
Γεωργόπουλος Αλέξανδρος του Δημητρίου
Δόδουρα Ευθυμία του Γεωργίου
Ζώτου Ελεονώρα του Θεοδοσίου
Ιωαννίδου Ελένη-Άννα (Ελεάννα) του Δημητρίου
Καβακόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου
Κεραμιτζής Οδυσσεύς του Αντωνίου
Κυπριανίδου Σοφία του Ιωάννη
Μάτης Χρήστος του Κωνσταντίνου
Οικονόμου Ευγενία του Δημητρίου
Πετράκης Αριστείδης του Θεοφάνους
Σακέτα- Σακιζλή Αικατερίνη του Βασιλείου
Σταματόπουλος Μιχαήλ του Φωκίωνος
Τακόλας Νικόλαος του Ιωάννη
Φουτάκης Δημήτριος του Νικολάου

Εκλογική περιφέρεια Β Θεσσαλονίκης

Αγοραστούδης Αστέριος του Χριστόφορου
Γωγάκου Δήμητρα του Αθανασίου
Καλιμτζόγλου Συμεών του Νικολάου
Λαζαρίδης Χρήστος του Δημητρίου
Λάππας Πέτρος του Ιωάννου
Ντελή Αικατερίνη του Σωκράτους
Παυλίδου Δέσποινα του Μιλτιάδη
Σκουλίδη Σοφία του Ανδρέα
Χατζηκοντίδης Βασίλειος του Αδαμαντίου

Εκλογική περιφέρεια Νομού Κιλκίς

Κουζανίδου Ερμιόνη του Θεόφιλου
Μούζας Αστέριος του Κωνσταντίνου
Τσαντσάρης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Χιλιτίδης Οδυσσεύς του Βασιλείου

Εκλογική περιφέρεια Νομού Πέλλας

Αργυρόπουλος Χαρίσης του Κωνσταντίνου
Κωνσταντίνου Γιώργος του Δημητρίου
Κωστοπούλου Αικατερίνη του Πασχάλη
Φωτοπούλου Θεοδότα του Αναστασίου

Εκλογική περιφέρεια Νομού Σερρών

Αρμάου Μάριος-Αλφόνσος του Γρηγορίου
Κωστίδου Μυροφόρα του Κωνσταντίνου
Λαζαρίδου Πετρούλα του Χρήστου
Μακρής Αθανάσιος του Ανδρέα
Μοβσεσιάν Φώτιος του Αγκόπ
Μπούρας Αργύριος του Κίμωνος
Χριστάκη Καλλιόπη του Ευριπίδη

Εκλογική περιφέρεια Νομού Ημαθίας

Βερβερίδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Ζουμπουλίδου Ελένη του Βασιλείου
Κυρίμης Χρήστος του Βάιου
Λογγινίδης Παναγιώτης του Γεωργίου

Εκλογική περιφέρεια Νομού Χαλκιδικής

Γρηγοριάδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Καραδήμος Θεολόγης του Στυλιανού
Μπόγρης Αναστάσης του Αριστομένη
Χουχούτας Νικήτας του Αθανάσιου

Εκλογική περιφέρεια Α Αθήνας

ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΚΟΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ
ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΤΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΝΑΚΟΥΛΗ ΡΟΖΑ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΥΡΙΒΗΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΟΜΠΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΠΑΣΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΨΥΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΛΩΦ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΥΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΡΕΝΟΓΛΟΥ ΑΝΙΚΗΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΝΙΑΤΕΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΙΧΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ
ΦΕΚΚΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Λάρισας

Ανδρίτσιου Δήμητρα του Βασιλείου
Γεωργιάδης Θωμάς του Δημητρίου
Ζαφειρούλης Βασίλης του Δημητρίου
Κακάτσιου Θεοδώρα του Αλέξανδρου
Κοκκινοπλίτης Δημήτριος του Ξενοφώντα
Κούτσικος Κωσταντίνος του Βασιλείου
Παραφόρου Βασιλική του Χρήστου
Σιάκης Ελευθέριος του Νικολάου
Σπασίδης Βασίλης του Στυλιανού
Εκλογική περιφέρεια Νομού Κοζάνης
Ιωαννίδης Ελευθέριος του Παναγιώτη
Καλημέρης Παναγιώτης του Ιωάννη
Κουκουμπέσης Αθανάσιος του Γεωργίου
Σιούστη – Γαύρου Ελένη του Χαραλάμπους
Τουρλούμης Δημήτριος του Μηνά
Τσικριτζής Λάζαρος του Ιωάννη

Εκλογική περιφέρεια Νομού Φλώρινας

Γεωργαντά Αγγελική του Γεωργίου
Χατζηιωάννου Χρήστος του Δημητρίου
Εκλογική Περιφέρεια Νομού Καστοριάς
Κοζιάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
Τσιόπτσια – Μεντεσίδου Ελένη του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Γρεβενών

Μπλιαχούτας Δημήτριος του Γεωργίου
Τσικριτζή – Φτάκα Φανή του Σπυρίδωνα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Χανίων

ΒΛΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Ιωάννου
ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φωτίου
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
ΤΣΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

Εκλογική περιφέρεια του Νομού Τρικάλων

Βερλέ Δανάη του Ζαν Μαρί
Μπελμέζης Γρηγόρης του Κωνσταντίνου
Παπαγεωργίου Χρήστος του Γεωργίου
Παπαπολυμέρου Στέφανος του Ευθυμίου
Τσιώλης Δημήτριος του Βαίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ηρακλείου

Βεντούρας Ιωσήφ
Βιδάκης Γιάννης
Γκέρτσου Ιωάννα-Μαρία
Κούρος Αντώνης
Μαρκάκη Άργυ
Μπαξεβάνη Καλλιόπη
Προμπονάς Μιχάλης
Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ
Χρυσουλάκη Αγγέλα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ρεθύμνης

Άποστολάκης Αποστόλης
Ρεϊζάκης Μανώλης

Εκλογική περιφέρεια Αττικής

ΒΡΟΝΤΙΣΗ ΖΩΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΡΟΓΚΙΚΑ ΜΑΡΟΥΛΙΩ
ΜΕΡΤΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΑ
ΚΟΤΤΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Εκλογική περιφέρεια Β Αθηνών

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΝΤΥΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΩΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΔΟΓΩΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΚΗΚΟΥ ΟΛΓΑ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΥΝΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΡΕΚΟΥΚΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΛΑΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΥΡΕΜ ΦΑΡΟΥΚ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΧΑΣΑΝ)
ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΙΤΣΑΤΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΣΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΩ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΥΦΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑ
ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Αχαΐας

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΟΥΚΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΜΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΛΙΤΟΥ ΘΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΤΟΜΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Ηλείας

Γούβιας Γεώργιος
Καρδακάρη Νίκη
Κράγκαρης Διονύσιος
Κυριακοπούλου Διονυσία
Μαρινοπούλου Μαρία
Τσαπικούνης Θεοφάνης

Εκλογική περιφέρεια Νομού Αιτωλοακαρνανίας

ΑΠΕΡΓΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΔΗΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΠΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΡΕΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Καρδίτσας

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ
ΦΟΥΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Εκλογική περιφέρεια Νομού Μαγνησίας

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΠΑΝΟΣ)
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ) ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΤΑΚΗΣ)
ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΝΩΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΝΤΑΓΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ