Εκπτώσεις Νοέμβριος 2016: Οι καλύτερες προσφορές για online αγορά!

Οι εκπτώσεις έχουν ξεκινήσει και έρχεται ένα 10ημερο με προσφορές που δε γίνεται να χάσεις! Αυτές είναι οι καλύτερες που παίζουν στην online αγορά!

By neolaia.gr Team 3 Νοεμβρίου 2016

landscape-1448033708-hbz-confessions-of-a-shopaholic

Οι εκπτώσεις έχουν ξεκινήσει και έρχεται ένα 10ημερο με προσφορές που δε γίνεται να χάσεις! Αυτές είναι οι καλύτερες που παίζουν στην online αγορά!

Γυναικεία & ανδρικά ρούχα

La Redoute

Στο La Redoute μπορείς να βρεις αξεσουάρ, εσώρουχα, μπλούζες, πουκάμισα, παντελόνια, πανωφόρια, παπούσια, πλεκτά, ζακέτες, φορέματα, φούστες και πολλά ακόμη προϊόντα!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.11.27 PM

Εκπτώσεις έως 40% σε επιλεγμένα προϊόντα.

Επισκέψου το site εδώ 

Brands4all

Στο brands4all μπορείς να βρεις hoodies, φούστες, φορέματα, μπουφάν για άντρες και για γυναίκες!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.11.58 PM

Εκπτωτικό κουπόνι με 10% έκπτωση στο σύνολο της αξίας του καλαθιού.
Ο εκπτωτικός κωδικός είναι ΝΟV10 (έως 07/11).

Eπισκέψου το site εδώ

Sugarfree

Στο sugarfree μπορείς να βρεις φόρμες και γενικότερα fitness ρούχα αλλά και πιο καθημερινά, μέχρι και εσώρουχα!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.12.27 PM

Εκπτώσεις έως 30%.

Επισκέψου το site εδώ 

KOOLFLY

Ανδρικά και γυναικεία ρούχα από την πιο καθημερινή σου εμφάνιση μέχρι την πιο καλή. Μπουφάν, ζακέτες, φούστες, τσάντες και πολλά ακόμη!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.13.57 PM

Εκπτώσεις έως 50%.

Επισκέψου το site εδώ

SENSE

Έψαχνες chocker και δεν έβρισκες; Το SENSE έχει αρκετές επιλογές. Μπορείς να βρεις ακόμη εσώρουχα, καλλυντικά και πολλά ακόμη!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.14.55 PM

Εκπτώσεις έως 50%.

Επισκέψου το site εδώ

Fashionroom

Εσώρουχα, τζιν, μπουφάν και πολλά ακόμη!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.15.42 PM

Εκπτώσεις έως 50%.

Επισκέψου το site εδώ

FunkyBuddha

Στο FunkyBuddha θα βρεις τα πιο in μπουφάν, τζάκετ και γενικότερα γυναικεία και αντρικά ρούχαScreen Shot 2016-11-03 at 2.16.09 PM

Εκπτώσεις έως 40%.

Επισκέψου το site εδώ

Factory Outlet

Στο Factory Outlet θα βρεις κυριολεκτικά τα πάντα και με εκπτώσεις 70% σε πολύ καλή τιμή!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.16.37 PM

Εκπτώσεις έως 70%.

Επισκέψου το site εδώ

FashionBay

Στο FashionBay εκτός από γυναικεία ρούχα έχει και αντρικά, παιδικά και διάφορα αξεσουάρ.

Φορέματα, μπουφάν, παπούτσια, εσώρουχα, μπορείς να τα βρεις όλα!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.17.10 PM

Εκπτώσεις έως 70%.

Επισκέψου το site εδώ

E-outfit

Στο E-outfit εκτός από μια τεράστια ποικιλλία από φορέματα, μπορείς να βρεις διάφορα αξεσουάρ από παπούτσια μέχρι choker!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.17.38 PM

Εκπτώσεις έως 40%

Επισκέψου το site εδώ

Z-mall

Εάν ονειρεύοσουν ένα αθλητικό παπούτσι και περίμενες τις εκπτώσεις, τώρα ξέρεις που να το βρεις!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.18.02 PM

Επτώσεις έως 90%.

Επισκέψου το site εδώ

E-xclusive

Το E-xclusive έχει μεγάλη ποικιλία σε μπλούζες, αξεσουάρ και παπούτσια!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.18.31 PM

Εκπτώσεις έως 30%.

Επισκέψου το site εδώ

4Queens

Στο 4Queens θα βρεις τα πιο πρωτότυπα φο μπιζού και τα πιο in αξεσουάρ!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.18.55 PM

Εκπτώσεις έως 20%

Επισκέψου το site εδώ

Fashioneshop

Στο Fashioneshop μπορείς να βρεις φορέματα, φούστες, παντελόνια και πολλά ακόμη γυναικεία ρούχα!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.19.30 PM

Εκπτωτικό κουπόνι με 5€ έκπτωση για αγορές άνω των €30.00. Ο εκπτωτικός κωδικός είναι MID112016 (έως 10/11).

Επισκέψου το site εδώ

Favela

Γυναικεία, αντρικά μέχρι και παιδικά ρούχα σε περιμένουν στο Favela!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.20.04 PM

Εκπτώσεις από 20% έως 90%.

Επισκέψου το site εδώ

Clover Fashion

Φορέματα, μπλούζες, αξεσουάρ, παντελόνια, πανωφόρια και πολλές ακόμη επιλογές!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.20.41 PM

Εκπτώσεις έως 50%.

Επισκέψου το site εδώ

Παπούτσια, αξεσουάρ & καλλυντικά είδη

Myshoe.gr

Εάν έψαχνες παπούτσια και περίμενες τις εκπτώσεις μπορείς να βρεις μια τεράστια ποικιλία εδώ!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.21.13 PM

Εκπτώσεις έως 70%.

Επισκέψου το site εδώ

Cosmossport

Διάσημες μάρκες αθλητικών ρούχων στις καλύτερες εκπτώσεις!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.21.57 PM

Εκπτώσεις έως 30%.

Επισκέψου το site εδώ

Tsakiris Mallas

Εδώ θα βρεις τα παπούτσια που είναι η τελευταία λέξη της μόδας αλλά και τσάντες!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.22.19 PM

Εκπτώσεις έως 40% σε επιλεγμένα προϊόντα.

Επισκέψου το site εδώ

Heaven of Brands

Διάσημες μάρκες αθλητικών ρούχων και παπουτσιών στις καλύτερες εκπτώσεις!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.24.13 PM

Εκπτώσεις έως 20%.

Επισκέψου το site εδώ

Sneaker10

Εάν ψάχνεις αθλητικά παπούτσια το Sneaker10 είναι μια πολύ καλή επιλογή!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.24.42 PM

Εκπτώσεις έως 30%.

Επισκέψου το site εδώ

Brandbags

Τσάντες, παπούτσια για άντρες και για γυναίκες. Διαφορετική κατηγορία για τα πιο επαγγελματικά αξεσουάρ!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.25.08 PM

10% έκπτωση και extra 5% έκπτωση με την αγορά 2 προϊόντων.

Επισκέψου το site εδώ

Sedici

Καθημερινά ή βραδινά παπούτσια, μπορείς να βρεις μια μεγάλη ποικιλία εδώ!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.25.36 PM

Εκπτώσεις έως 50%.

Επισκέψου το site εδώ

The Body Shop

Προϊόντα ομορφιάς, κρέμες, αφρόλουτρα και πολλά ακόμη!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.25.55 PM

15% έκπτωση με την αγορά 2 προϊόντων και 25% έκπτωση με την αγορά 3 προϊόντων.

Επισκέψου το site εδώ

Τεχνολογία, Gadgets

Public

Εάν περίμενες τις εκπτώσεις για να πάρεις βιβλία, κάποιο smarphone, αξεσουάρ για το κινητό ή τον υπολογιστή σου, τότε αυτή η ώρα ήρθε!

Screen Shot 2016-11-03 at 2.26.21 PM

Εκπτώσεις έως 40% σε δημοφιλείς κατηγορίες προϊόντων.

Επισκέψου το site εδώ