Πρακτική Άσκηση 2015 για φοιτητές στην APIVITA

APIVITA_LOGO

Η APIVITA με ηγετική θέση στο χώρο του φυτικού φυσικού καλλυντικού και 35 χρόνια με πρωτοπόρο δράση στην Πράσινη Ανάπτυξη, ζητάει σπουδαστή για εκπόνηση πρακτικής άσκησης 2015 από ΤΕΙ Πληροφορικής.

Περισσότερες θέσεις στο: Πρακτική Άσκηση 2015.

Σκοπός της θέσης

Η υποστήριξη του συνόλου των αρμοδιοτήτων του τμήματος Πληροφοριακών Συστημάτων της APIVITA.

Περιγραφή θέσης

– Network & Hardware support

Network support
PCs set up

– Helpdesk (Support σε χρήστες)

– Διαχείριση Βάσεων Δεδομένων

– Support σε εταιρικές εφαρμογές

Προσόντα

  • Τελειόφοιτος ΤΕΙ Πληροφορικής
  • Ευχέρεια στη χρήση MS Office
  • Γνώση δικτύων και hardware
  • Γνώση Βάσεων Δεδομένων

Παροχές

  • Μισθός πρακτικής άσκησης
  • Μεταφορά από και προς τις εγκαταστάσεις με εταιρικό λεωφορεία

Οι ασκούμενοι θα έρθουν σε επαφή και θα αποκτήσουν εμπειρία σε ένα οργανωμένο επιχειρησιακό περιβάλλον.

Δεκτές γίνονται οι αιτήσεις από υποψηφίους που έχουν κατοχυρώσει δικαίωμα εκπόνησης πρακτικής άσκησης από τη σχολή τους.

Πληροφορίες

Εάν σας ενδιαφέρει η απασχόληση στην APIVITA και ο τρόπος ζωής σας ταιριάζει με τη φιλοσοφία μας μπορείτε να στείλετε βιογραφικό στο Tμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού: hr[papaki]apivita.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ VIDEOS - ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ

JOBS

Χιλιάδες Θέσεις Εργασίας σε όλη την Ελλάδα

Υπηρεσίες ένδυσης και υπόδησης

Όλοι οι τύποι εργασίας

23-01-2024

Αθήνα

1

Marketing

Πλήρης Απασχόληση

19-12-2023

Βούλα

⚽🏀 LIVE SCORES
20 Απρ. 2024
ΟΦΗ
18:30
Βόλ
Αστ
19:30
Παν
ΑΡΗΣ
17:15
ΚΟΛ
21 Απρ. 2024
ΑΕΚ